Off-White

Grupa Feral-Heart

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Zapraszamy do rejestracji. Po zalogowaniu obowiązkowo zapisz się do małego stada Raigho lub watahy Othali. Pamiętaj, że wybrać możesz jedno stado, bez możliwości zmiany.

#1 2013-05-03 23:14:35

Nhayelle

Administrator

Zarejestrowany: 2013-05-02
Posty: 20
Wataha: Othala's Pack.
Postać w stadzie: Othala
Ranga: Samica Alfa

Wyjaśnienie o całym wątku.

Otóż na początek, tutaj jest komiks: www.off-white.eu Trzeba się z nim zapoznać. Kiedy to zrobicie, możemy zacząć dalej.

Po pierwsze nasza grupa będzie odrobinę zmieniona. Otóż cała akcja rozgrywać się będzie na małym terenie watahy Othali- Minecels, tuż za lasem, w którym spotkały się oba stada. Z racji, iż mam tak spartolony internet, nie mogłam pozwolić sobie na więcej niż jedną mapkę.
Po drugie, mała wataha Raigho wejdzie właśnie na teren Minecels. Tam dostrzeże ich kilku strażników, po czym zaprowadzi do Othali. Okazuje się, że ktoś lub... coś podąża za wilkami,  więc Othala będzie na tyle dobroduszna (jak na nią), że postanowi przyjąć ich do siebie, dla ich własnego bezpieczeństwa.
Po trzecie, watahy zostaną połączone a żeby fabuła nam się nie kończyła- do Minecels co jakiś czas 'wpadać'  będą ludzie. Wówczas wilki chowają się a ludzie widząc, iż na terenie są tylko rzekomo puste jaskinie, drzewa i krzaki- odchodzą (tak, wiem, błyszczę inteligencją).

Jeśli macie jakieś pytania, lub jeśli nic nie zrozumieliście z tego co napisałam- śmiało. Pod tym tematem czekam na odpowiedzi.


Mój kolor Moderowania.

Offline

 

#2 2013-05-09 21:08:22

Westa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-05-09
Posty: 13
Punktów :   
Wataha: Othala's Pack
Postać w stadzie: Ndiyo
Ranga: Szczenię

Re: Wyjaśnienie o całym wątku.

Zatem...

1. Jest komiks po polsku?
2. Jeżeli ma się własną, wymyśloną postać, trzeba się z nim zapoznać?
3. Jakie są stada?

To chyba tyle.


~Monokoke hime.

Offline

 

#3 2013-05-09 21:27:29

Nhayelle

Administrator

Zarejestrowany: 2013-05-02
Posty: 20
Wataha: Othala's Pack.
Postać w stadzie: Othala
Ranga: Samica Alfa

Re: Wyjaśnienie o całym wątku.

1. Nie, komiks jest po angielsku, niestety.
2. Należałoby. Wtedy wiesz jaka jest hierarchia poszczególnych postaci, wiesz kto jest kim itp. itd.
3. Są dwa stada. Raigho i Othali.
A i żeby nie było.
Raigho i reszta jego grupy wejdzie na teren watahy Othali. Wtedy jakoś oczywiście się potoczy... A na koniec RP Raigho dołącza do stada Othalii. Powstaje wówczas jedna wataha.


Mój kolor Moderowania.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gitary.pun.pl www.cabal-mix.pun.pl www.pijemydowykladow.pun.pl www.magi-nation-super.pun.pl www.candydolls.pun.pl